Рішення двадцять сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

3. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

4. Про виконання постанови  Другого апеляційного адміністративного суду від 01.06.2020 р.

5. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу комунальне підприємство „Козельщина“ Козельщинської селищної ради.

6. Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання оптимізації поштових відділень.

7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Артюх Н.Г., Бабій Т.В., Барна Л.М., Бельмич Н.М., Березовська Т.П., Бойко О.Ю., Бужинська О.В., Василенко О.О., Волгай В.О., Волгай В.О., Волгай Я.О., Воякін М.О., Гадзюра І.Ф., Гарець С.В., Гончар І.В.. Даскал Г.Є., Жарко Н.І., Жильченко І.М., Заїченко В.В., Затона А.Ю., Калашник М.І., Кійченко С.С., Колосовська З.М., Комендатенко Н.М., ККП Водоканал (зміни: ріш. 29 сесії)КП Козельщина, Ладатко З.В., Кравченко А.І., Манько Н.Г., Минько В.В., Наріжна Ю.С., Оборонов А.І., Пильгук Ю.О., Пожитько Н.П., Попенко О.В., торги 3,6380, торги 3,6269, торги 5,9429, торги 8,1341, торги 9,6784, торги 12,3063, торги 23,3115, торги 30,0, торги 59,1069, торги 115,2342, торги 135,9437, торги 254,9257, Постолакі О.В., Сидоренко Н.М., Тристан В.П., Тристан Я.В., Трифонов О.О., Федоришин Д.Р., Фещенко В.А., Фещенко Л.А., Хорєв С.Г., Шелестай О.О., Шуть С.І., Юренко А.Л.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Балюк О.Г. і Магда Л.Г.; Богуш С.Ф. і Білоусько Ю.Ф.; Гладка С.М., Григоренко К.А., Корнієнко Л.Ю. і Якуненко С.Ю.; Нерябова Н.Н., Пальчик Л.Я., Рибалка В.П., Федоришина Т.А.,  Федоришин Д.Р., Фещенко В.А., Фещенко Л.А., .

9. Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок земель запасу комунальної форми власності.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Атаманчук Л.М., Бобровський Д.В., Гордієнко І.В., Гордієнко К.О., Дорофєєв В.В., Дорофєєва М.В., Загребельна А.С., Зеленський В.П., Кирилюк М.І., Лашко В.М., Мірошніченко О.В., Маляренко Г.І., Михайленко Д.Г., Ніколаєнко Р.В., 2,5167 га, 3,8558 га, 7,5170 га, 8,0552 га, 9,2877 га, 16,3728 га, Остащенко О.В., Риженко М.П., Сімчук І.Г.,  Стеценко О.І., Стеценко О.М., Тараненко К.І., Тесля М.А., Тимошенко Е.С., Хорішман І.М., Ченакал Т.В., Шило А.О., Щеглов О.П.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Іванченко І.Г., Івлієва Н.В., Білай Н.В.Бельмич Д.В., Гладка З.І., Гладка З.І., Гнойова В.Г., Дмітров О.В.,  Довбня Н.В., Доробан М.В., Дубина Г.І., Дубина Г.І., Дубина Г.І., Дяченко Л.М., Дяченко Л.М., Кійченко О.В., Кійченко О.В., Коваленко С.О., Ковальова Н.Г., Ковальова Н.Г., Козирь А.В., Козирь А.В., Криса К.Г., Криса К.Г., Лавренко І.І.Лавренко І.І., Лавренко І.І., Михайлецька Л.І., Пащенко В.В., Продан І.М., Продан Н.В., Прокопенко С.О., Старинська В.Д., Старинський П.Ю., Сьомик А.А., Стеценко О.В., Тригубенко Є.Ф., Тригубенко Є.Ф.,Тригубенко Ф.П., Тригубенко Ф.П., Тригубенко Ф.П., Хорошун В.С., Чаплянка Г.М., Штабровська Т.О., Шуть С.І.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності: площею 255,2540 гаплощею 241,0940 гаплощею 99,3722 гаплощею 99,2720 га, площею 69,3881 гаплощею 48,2327 га.

13. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: ТОВ АФ "Добробут" №19, ТОВ АФ "Добробут" №21, ТОВ АФ "Добробут" №22ТОВ АФ "Добробут" №28ТОВ "Маг-Інвест-2012", ПАТ "Козельщинський райагропостач" №1, ПАТ "Козельщинський райагропостач" №468, ПАТ "Козельщинський райагропостач" №518, ПАТ "Козельщинський райагропостач" №519.

14. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту: АТ Полтавагаз, гр. Фещенко М.М.

15. Про надання земельних ділянок у користування: Білоусько Д.В., Балабей Л.М., для городництва, для сінокосіння, для сінокосіння, для сінокосіння, Коваленко П.А., Луценко С.І., Магда Н.А., Плескач С.О., Свинар А.І., Скляревський Ю.П., СФГ Агросфера, ТОВ СОІЛ-сервіс, Хорішко В.О., Чопенко О.О., Чухліч А.І.

16. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

17. Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів у формі аукціону.

18. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2018 року „Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок“.

19. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів у формі аукціону“.

20. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 25 квітня 2019 року „Про  надання дозволу ПАТ „ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО“ на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Хорішки“.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою з інвентаризації земель: 0,3153 га; 0,1650 га