Рішення п’ятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про порушення клопотання щодо передачі Комунальної установи „Об’єднаний трудовий архів сільських і селищних рад Козельщинського району“ та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про порушення клопотання щодо передачі бюджетної установи закладу культури та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про порушення клопотання про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про безоплатне прийняття юридичної особи – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козельщинської райдержадміністрації у комунальну власність Козельщинської селищної ради. Положення.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП, Антимонопольного комітету України.

Протокол п’ятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання