Результати поіменного голосування шостої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Солодрая Ю.В. на посаду заступника   Козельщинського селищного голови.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради про недопущення введення плати за сумісний підвіс.

Про затвердження Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Про затвердження Положення про відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про членство в Асоціації „Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування“.

Про затвердження передавальних актів.

Про прийняття Комунальної установи „Об’єднаний трудовий архів сільських і селищних рад Козельщинського району та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району в комунальну власність Козельщинської селищної ради, зміну назви.

Про прийняття безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району індивідуально визначеного майна в комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про прийняття бюджетної установи закладу культури та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району в комунальну власність Козельщинської селищної ради.

Про зміну назви юридичної особи Козельщинська центральна районна бібліотека та затвердження Положення у новій редакції.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про передачу майна (автобуса) комунальної власності на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про прийняття у комунальну власність Козельщинської селищної ради (територіальної громади) земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі, укладених Козельщинською районною державною адміністрацією, ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, сільськими радами.

Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі.

Про внесення змін і доповнень до договорів про встановлення земельного сервітуту.

Про укладення договору оренди землі на новий строк.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про передачу земельних ділянок громадянам у власність.

Про надання дозволу  на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.   Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

Про розгляд заяви директора ГРП „Заготівельник“ Пальчика О.І.

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2018 року „Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства“.

Про скасування рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Данилюк Л.Г.“.

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чесак К.В.“.

Про депутатський запит Марченка Ю.Б.