Рішення восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про передачу комунального майна (дизельної електростанції) на баланс КП „Козельщина“. (05.04.2021р.)

2. Про передачу комунального майна (плуга, культиватора) на баланс КП „Козельщина“. (05.04.2021р.)

3. Про передачу комунального майна (трактора МТЗ-82.1) в господарське відання КП „Козельщина“. (05.04.2021р.)

4. Про укладення контракту з Миленькою Ю.Ю. (08.04.2021р.)

5. Про затвердження Програми профілактики правопорушень Козельщинської селищної ради на 2021 рік. (05.04.2021р.)

6. Про затвердження передавальних актів (територіальний центр). (05.04.2021р.)

7. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: сінокосіння та випасання худоби , ТОВ АФ "Добробут"№19, гр.Чорнобай Г.І., гр.Безугла О.Б., ФО-П Безродний О.Ю. (05.04.2021р.)

8. Про надання земельних ділянок у користування:  городництво, Кірієнко М.О., Ситник В.Є., сінокосіння, Тристан І.М.ФГ "Вертекс". (12.04.2021р.)

9. Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:  3,4941га, 9,6335га, Алілуєнко А.М., Ануфрієва К.О., Бабиченко Н.О., Берегова В.П., Бершаденко О.С., Білаш С.А., Біленко В.М., Бойко Л.М., Бондаренко Н.В., Вітер В.В.Волоткевич М.А., Война В.В., Ворона І.О., Гаврелець Т.П., Годзенко Н.В., Григораш Л.І., Дербак Д.П., Дерев'янко С.Г., Діденко Н.Д., Довгань А.Ю., Дяченко Л.І.Жиглатий М.В., Коваленко Н.С., Козакова І.П., Кравченко Л.В., Курись Я.С., Лисівець Л.В., Ліц Є.П., Луценко О.П., Мельник М.М., Микитенко В.М., Михайленко А.А., Михайленко О.І., Мініч О.А., Мустяце К.С., Найдьон О.А., Невідомий С.Л., Огир В.В., Павлюк О.В., Пальчик М.В., Пащенко Б.М., Пащенко Б.М., Пащенко Б.М., Радченко А.В., Роговий А.О., Ротарь Я.С., Сапарова К.С., Свинар О.О., Семінтяєва З.Д., Ситник Т.В., Сідаш В.А.Сірик О.В., Тимошенко І.В., Тимошенко О.Г., Торська Н.О., Торська Т.В., Тристан Я.В., Тягинка В.В., Удодик О.К., Ченакал В.М.Ченакал М.Ф., Чубик Д.В., Шуліка Н.І., Єременко О.М. (08.04.2021р.)

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Батир Л.Л.Батир Н.О., Гладкий Г.І., Глухов В.М., Гранатир Л.Г. , Гранатир М.І., Ковшар Г.П., Маслій І.М. та Маслій С.М., Мосійченко О.В., Мосійченко О.В., Потреба В.П., Потреба С.В., Стрижак Н.А., Стрижак Н.А., Сушко З.І., Сушко С.А., Тонкошкур Г.С., Федоришина Т.А., Федоришина Т.А., Фещенко В.А., Фещенко В.А., Чухліч А.І., Штереверя В.А., Штереверя В.А., Штереверя З.І.(08.04.2021р.)

11. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Геньбач І.М. (08.04.2021р.)

12. Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок. (12.04.2021р.)

13. Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель із формуванням земельних ділянок. (12.04.2021р.)

14. Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: 3,1549 га; 3,6639 га; 13,2911 га; 17,2623 га32,8894 га; 40,62 га. (05.04.2021р.)

15. Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:  Бідаш Л.С., Варга М.С., Величко Г.О., Винник В.М., Гасан Л.С, Гасан О.В., Гасан О.В., Глова С.Є., Гузченко А.М.Гузченко В.І.Гузченко М.І.,  Дубина В.В., Жалій М.М., Заворотна Л.А., Іванко Н.А., Кірієнко М.О.Козир А.В., Кулинич Н.П., Лавренко М.І., Ланга С.А., Лашко П.П., Ліц О.В., Лобач Н.М., Марченко А.Ю.Неберя Ю.В., Нос С.В., Носоненко В.Д.Олефір З.М., Пищита Ю.Ю., Прохар Л.В.Пуценко В.Ф., Радченко В.С., Рибалка А.О., Рибалка П.О., Ситник К.В, Тригубенко В.Г., Федоренко В.С., Шинько Т.М., Шемшур В.О., Шуть І.Г.Єльченко Л.І. , Юхимець О.В., ФГ "Вертекс". (02.04.2021р.)

Протокол восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання.