Рішення дев'ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік. (17.05.2021)
  2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 05 квітня 2021 року № 19 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“. (17.05.2021)
  3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року. (17.05.2021)
  4. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2021 рік. (17.05.2021)   (зі змінами: ріш. 13 сесії)
  5. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2021 рік“. (17.05.2021)
  6. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою. (17.05.2021)
  7. Про затвердження Регламенту відділу „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради. (17.05.2021)
  8. Про затвердження передавальних актів (сільських рад). (17.05.2021)
  9. Про затвердження передавального акта (адміністративна будівля з господарськими будівлями по вул. Монастирська, 5) (17.05.2021)
  10. Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності. (17.05.2021)  (зі змінами: ріш. 14 сесії)
  11. Про найменування провулку Бригадний в селі Висока Вакулівка. (17.05.2021)   (втратило чинність: ріш. 14 сесії)
  12. Про затвердження генерального плану с. Лутовинівка на території Козельщинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області. (17.05.2021)

Про затвердження передавального акта (по МО ГО ВФСТ «Колос»). (17.05.2021)

Про внесення змін до контракту шляхом укладення додаткової угоди з Явтушенко О.В. (17.05.2021)

1. Про внесення змін до контракту шляхом укладення додаткової угоди з Колесніковим С.І. (17.05.2021)
  2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:  Андрейко А.Є., Артишко Ю.В., Артюх Т.Б., Бабець І.В.Бараник К.П., Беляев В.Г., Берднікова В.П., Бєляєв М.В.Бєляєва М.І., Бишенко Л.А., Бишенко Т.І., Бондаренко О.А., Брусник О.А., Брусник О.В., Бужинська М.В., Буряк Є.С., Буряк Н.В., Буряк О.І., Видюк В.В., Гарець О.В., Гирман Л.О., Гирман М.В., Гирман С.О., Гладка К.В., Головня В.А., Григор'єв Л.П., Данько Н.А., Жигайлова В.В., Жиденко І.Є., Жиденко Л.М., Жиденко О.В., Жильченко О.М., Заїченко В.В., Зігаленко Н.П., Зігаленко Н.П.Іванов С.І., Івашина Т.В., Касяненко В.О., Клипаченко В.І., Коваленко О.Б., Ковшар Ю.С.,  Кривошапка С.В.,  Кушнір О.В.,  Кущенко С.В., Литовченко С.М., Магда Н.А., Магеря С.В., Мартиненко О.В., Міщенко М.М., Нагнибіда Г.А., Налісна Р.С., Науменко В.К., Нікітчук М.К., Носенко Л.К., Олексенко Ю.О., Охрицька О.Є., Подробаха В.В., Попенко О.В., Рибалка Т.В., Риженко Л.Ф., Рясик І.В., Сьомик В.Д., Темченко Г.Г., Тищенко Ю.О.,  Ткаченко Л.С., Філоненко В.М., Хоменко В.М., Хорєв С.Г., Чигринець Г.Г., Чумаченко А.П.,  Шевчук Х.С.,  Щепаченко О.Ю., Єременко І.О.Єременко Р.М.,  Єременко Т.Б.,  Єхніч Л.М., Яценко В.О., ФОП О.Е.Касумов (17.05.2021)
  3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Іванко О.В., Авдєєнко І.М., Андрейко Т.Л., Анцупов О.І., Анцупов О.І., Баліцка А.В., Безхлібний В.М., Бородін М.І., Винник Л.О., Вострякова С.Г.Гладка Л.О., Дереча Л.О., Зінченко Н.І., Зінченко Н.І., Кійко З.В., Калашник Т.В., Карнаух Н.О., Карнаух Н.О., Кирпотенко В.А., Коваленко О.М., Кучер І.Г., Кучер І.Г., Лашко П.М.,  Музиченко Н.Л., Музиченко Н.Л., Пишняк Н.А., Подробаха В.В., Різніченко Н.О., Резніченко Г.Г., СФГ "Агросфера"  1,4268гаСФГ "Агросфера"  1,6917 гаСФГ "Агросфера"  2,2033 гаСФГ "Агросфера"  3,69 га, СФГ "Агросфера"  4,6981 га, Тесля А.І., Титенко Т.Є., Чепак О.М., Янова Л.В., Яровий В.О. (17.05.2021).
  4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності:  68,2411 га; 97,9991 га(17.05.2021)
  5. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з формуванням земельних ділянок (за межами села Михайлики землі під господарськими будівлями та дворами). (17.05.2021)
  6. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: для городництва; для сінокосіння і випасання худоби;  Купцов В.В.; ПСП "Солоницьке" №727;  ТОВ АФ "Добробут" №21; ТОВ АФ "Добробут" №404; ТОВ "Метекс-Агро" №12; ТОВ "Партнер Агро Груп" №1(17.05.2021)
  7. Про укладення договорів оренди землі на новий строк. (17.05.2021)