Рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22.03.2019

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

3. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії селищної ради сьомого скликання від 22.12.2018 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2019 рік“.

4. Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2019 рік.

5. Про внесення змін до рішення четвертої сесії селищної ради сьомого скликання від 14.05.2018 року „Про затвердження структури відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради“.

6. Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників навчальних закладів Козельщинської селищної ради за високу результативність роботи.

7. Про затвердження Положення про преміювання призерів олімпіад та конкурсів з числа учнів закладів освіти Козельщинської селищної ради.

8. Про затвердження Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2019-2020 роки.

9. Про внесення змін до рішення шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 31.07.2018 року „Про затвердження комплексної Програми розвитку освітньої галузі Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки“.

10. Про затвердження Положення про конкурсний відбір фахівців комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Козельщинської селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 07.06.2018 року „Про прийняття бюджетних установ, закладів освіти та їх майна у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.

12. Про внесення змін до рішення сьомої сесії селищної ради сьомого скликання від 30 серпня 2018 року „Про утворення комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Козельщинської селищної ради“.

13. Про надання дозволу на оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

14. Про продовження терміну дії контракту з директором Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького Миленькою Л.О.

15. Про надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

16. Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

17. Про умови оплати праці Козельщинського селищного голови.

18. Про заборону спалювання рослинного і тваринного світу на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади

19. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

21. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: Винник З.П., Вірченко О.О., Головня Т.Є., Дробаха Р.В., Золотарьова Я.В., Кирилаха В.Б., Комендатенко Г.О., Коршун Г.Г., Малик Л.Л., Прокопенко В.В.Прокопенко В.В.Прокопенко М.К., Сабаніна Л.В., Савельєв А.В., Сафонова Т.В., Скляревська О.А.Скляревський П.О., Тристан Г.В.Тристан Т.О., Тристан Т.Г., Тукало О.В., Шара В.П., Вірченко О.О.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості): Андрущак В.І., Касай О.Г., Копил І.Я.Копил Р.І.Копил Р.І.Копил Р.І., Машошина Ю.В.Машошина Ю.В., Співак Г.В., Брунько В.М., Брунько О.А.Копил І.Я., Манжеліївська В.В.Машошина Ю.В., Мельник М.О., Мельник Д.П., Михайлова С.О., Морщавка Г.І., Москальов Ю.В.

24. Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі: ПП Касумов О.Е., ФОП Лиса О.С., ФОП Лиса О.С., ТОВ "Маг-інвест-2012", ФОП Ноженко І.І., ФОП Підлісна С.Г., ФОП Попенко Л.В., ФОП Солошенко С.П., ПП Чіп Н.А., ТОВ АФ "Добробут"

25. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту: Сливінський О.П., Солошенко Р.П.

26. Про надання земельних ділянок у користування: Базавлук Л.І., Гарець О.В., для городництва, для городництва, для городництва, Миленький Д.В., Остапенко А.О., Сірик В.В., Скрипник В.В.

27. Про прийняття земельних ділянок до земель запасу комунальної власності Козельщинської селищної ради.

28. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів.

29. Про погодження проведення земельних торгів у формі аукціону.

30. Про затвердження Положення про надання земельних ділянок у тимчасове користування для ведення городництва та сінокосіння, які тимчасово не задіяні за цільовим призначенням.