Результати поіменного голосування двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання

1. Про звіт селищного голови про роботу Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

3. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

4. Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на депозитних рахунках у банківських установах.

5. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2020 рік.

6. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2020 рік“.

7. Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

8. Про затвердження Програми висвітлення діяльності Козельщинської селищної ради та її виконавчих органів на 2020 рік.

9. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

10. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

11. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

12. Про передачу кімнат в адміністративній будівлі по вул. Остроградського, 75/15 в смт Козельщина у господарське відання відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

13. Про передачу свердловини 520а по вул. Остроградського в смт Козельщина на баланс ККП „Водоканал“.

14. Про передачу майна комунальної власності на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

15. Про зміну юридичної адреси.

16. Про передачу майна комунальної власності з балансу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради на баланс виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

17. Про передачу майна, що знаходиться на балансі Козельщинської селищної ради, на умовах договору оренди окремо індивідуально визначеного  майна комунальному некомерційному підприємству „Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги“.

18. Про утворення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства.

19. Про утворення комісії з обстеження земельних ділянок комунальної власності Козельщинської селищної ради.

20. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

22. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

25. Про внесення змін до договорів оренди землі.

26. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту.

27. Про надання земельних ділянок у користування

28. Про прийняття земельних ділянок до земель запасу комунальної власності Козельщинської селищної ради.

29. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів та проведення аукціону.

30. Про віднесення земельних ділянок до земель запасу.

31. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

32. Про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про віднесення земельних ділянок до переліку таких, право оренди яких може бути проданим на земельних торгах“.

33. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22 березня 2019 року „Про надання земельних ділянок у користування на право прогону худоби“.