Результати поіменного голосування двадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 10 жовтня 2019 року № 62 „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік“.

4. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2018 року „Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік“.

5. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12 лютого 2019 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2019 рік“.

6. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 травня 2018 року „Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до бюджету Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки“.

7. Про вступ до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування».

8. Про дострокове розірвання договору оренди з ФОП Самосьонком В.М.

9. Про прийняття майна у комунальну власність та взяття його на баланс.

10. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

11. Про передачу комунального майна в оперативне управління КП „Козельщина“.

12. ​​​​​​​Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

13. ​​​​​​​Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14. ​​​​​​​Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. ​​​​​​​Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. ​​​​​​​Про надання земельних ділянок у користування.

17. ​​​​​​​Про продовження терміну дії договору оренди землі.

18. ​​​​​​​Про продовження терміну дії договору про встановлення земельного сервітуту.

19. ​​​​​​​Про прийняття земельних ділянок до земель запасу комунальної власності Козельщинської селищної ради.

20. ​​​​​​​Про погодження передачі в суборенду земельних ділянок.​​​​​​​