A A A K K K
для людей із порушенням зору
Козельщинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проекти рішень сесії Козельщинської селищної ради

Проєкти рішень двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік. 

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“. (оновлено)

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 2 рік“.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2023 рік.

Про укладення контракту з Миленькою Ю.Ю.

Про визначення уповноваженого органу та призначення уповноважених осіб для внесення інформації про присвоєння адреси до Реєстру будівельної діяльності.

Про втрату чинності рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 30 серпня 2018 року „Про затвердження положення про оренду комунального майна, типового договору оренди комунального майна та методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна“.

Про втрату чинності рішення восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12 жовтня 2018 року „Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.

Про втрату чинності рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 20 серпня 2019 року „Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про припинення дії договору оренди землі, укладеного з ФО-П Бондаренком В.І.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про прийняття автомобіля CITROEN JUMPER у комунальну власність.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

 

 

 

Проєкти рішень двадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 06 травня 2022 року № 22, від 25 травня 2022 року № 25,    від 24 червня 2022 року № 31 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.  (ріш. №22, ріш. №25, ріш. № 31)

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік“.

Про затвердження Програми створення продовольчого резерву Козельщинської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2022 рік.

Про закриття групи в Пригарівському закладі дошкільної освіти (яслах-садку) „Вишенька“ Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Про перейменування Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького Козельщинської селищної ради. 

Про затвердження Статуту Козельщинської дитячої музичної школи Козельщинської селищної ради у новій редакції.     Статут

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Козельщинської селищної ради у новій редакції.

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про заміну сторони „Орендаря“ в договорі оренди частини приміщення адміністративної будівлі Козельщинської селищної ради.

Про припинення дії договору оренди землі, укладеного з гр.  Ковтуном О.В.

Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту, укладеного з гр. Сабаніною Л.В.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про надання дозволів на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

 

 

 

Проєкти рішень дев’ятнадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 8, від 11 березня 2022 року № 15, від 31 березня 2022 року 16 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.   (ріш. № 8, ріш. № 15, ріш. № 16)

2. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Програми профілактики правопорушень Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

4. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 11 лютого 2022 року „Про затвердження Програми забезпечення національного спротиву на території Козельщинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки“.

5. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

6. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 06 жовтня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік“.

7. Про затвердження розпорядження селищного голови від 14 березня 2022 року№ 61-к „Про продовження строку дії контракту з Кириченко Л.А.“.  (розпорядж. № 61-к)

8. Про продовження терміну дії контракту з директором ККП «Водоканал» Грабар Л.І.

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 31 березня 2022 року № 19 „Про надання дозволу на організацію передачі продуктів харчування та продовольчої сировини закладів освіти“.   (ріш. № 19)

10. Про затвердження переліку земельних ділянок щодо розміщення і будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: 40,6297 га37,8836 га

12. Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 83,5095 га.

13. Про надання земельних ділянок у користування.  (оновлено)

14. Про внесення змін до договорів про встановлення земельного сервітуту.

15. Про внесення змін до договорів оренди землі для сінокосіння та випасання худоби.

16. Про розірвання договору оренди землі укладеного із гр. Харченко В.М.

17. Про надання згоди гр. Лисаку Р.Ю. щодо передачі в суборенду земельної ділянки комунальної форми власності площею 62,0000 га.

 

 

Проєкти рішень вісімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 2021 рік.

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 27 січня 2022 року № 3 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік“.   Рішення №3

4. Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік

5. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

6. Про затвердження Програми сприяння наданню правової допомоги населенню Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

7. Про затвердження Положення про Комунальну установу „Центр соціального обслуговування“ Козельщинської селищної ради у новій редакції.

8. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

9. Про порушення клопотання про безоплатну передачу автомобіля швидкої медичної допомоги.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). (оновлено)

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

13. Про затвердження технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

14. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

16. Про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про надання земельних ділянок у користування. (оновлено)

18. Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

19. Про внесення змін до договорів оренди землі. (оновлено)

21. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії Козельщинської селищної ради від 09 листопада 2017 року ,,Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ ,,ЕКОТРЕЙД КОМПАНІ“.  (оновлено)

22. Про надання дозволу на викуп земельних ділянок комунальної власності.

23. ​​​​​Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про передачу комунального майна, що перебуває на балансі КУ «Центр соціального обслуговування.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

 

 

Проекти рішень сімнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 09 грудня 2021 року № 77 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.   Рішення №77

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської ЦЛ на 2021 рік“.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про бюджет Козельщинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Козельщинської територіальної громади на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку Козельщинської центральної лікарні на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2022 рік.

Про затвердження Комплексної програми «Опікуємося освітою» Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Програми землеустрою Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Про затвердження Плану роботи Козельщинської селищної ради на 2022 рік.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження передавального акта (майна, що перебувало на балансі сектору культури, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації).

Про надання згоди на передачу незавершених капітальних інвестицій, що отримані за кошти цільового фінансування.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання земельних ділянок у користування.

Про продовження терміну дії договорів оренди землі. (оновлено)

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про скасування рішення одинадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 14 липня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрущаку І.В.“

Про внесення змін до рішення позачергової двадцять восьмої сесії Козельщинської селищної ради шостого скликання від 03 квітня 2014 року ,,Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Коваленко О.І. для ведення особистого селянського господарства в с. Квіти, Козельщинської селищної ради, Козельщинського району, Полтавської області“.

Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 вересня 2021 року ,,Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФГ ,,КАСАНОВЕ“.

Про внесення змін до рішень дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) С(Ф)Г ,,АГРОСФЕРА“.

Про виправлення технічної помилки в рішеннях восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лисиці Є.І.“.

Про виправлення технічної помилки в рішенні восьмої позачергової сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 29 березня 2021 року ,,Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бужинській М.О.“.

Про підтвердження гр. Маслову В.Г. права постійного користування земельними ділянками.

Про прийняття земельних ділянок до комунальної власності.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

 

 

 

 

 

Проекти рішень шістнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження рішень виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 жовтня 2021 року № 71, від 09 листопада 2021 року № 75 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“.   Рішення № 71      Рішення № 75

Про перерахування коштів до статутного капіталу Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради.

Про перерахування коштів до статутного капіталу Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради.

Про передачу комунального майна (легкового автомобіля DAEWOO LANOS) на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради.

Про затвердження Програми підтримки та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021 рік.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

Про затвердження розпорядження селищного голови від 05 листопада 2021 року № 519-к „Про укладення додаткової угоди до контракту з Ткаченко С.В.“.

Про затвердження Статуту комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Козельщинської селищної ради Полтавської області у новій редакції.    Статут

Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Козельщинської селищної ради Полтавської області у новій редакції.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про надання згоди на безоплатне прийняття автомобілів.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель.

Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної форми власності площею 40,5182 га.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про надання земельних ділянок у користування. (оновлено)

Про внесення змін до договорів оренди землі.

Про безоплатну передачу земельної ділянки у приватну власність громадянинові Сідашу В.А.

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу щодо розроблення технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки громадянинові Федорченку О.М.

Про внесення змін до рішення шостої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 31 липня 2018 року ,,Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок“.

Про внесення змін до рішення десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 червня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боровицькому Н.Б.“.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

 

 

Проекти рішень п'ятнадцятої позачергової сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 

Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

Про надання згоди на передачу в суборенду земельних ділянок.

 

 

 

Проекти рішень чотирнадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 15 вересня 2021 року № 58 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“. Рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 15 вересня 2021 року № 58 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“

Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Козельщинської селищної ради у 2021-2022 навчальному році.

Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Козельщинського (Кременчуцького) району в комунальну власність Козельщинської територіальної громади основних та малоцінних матеріальних активів, які перебували на балансі сектору освіти, сім’ї та молоді Козельщинської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 травня 2018 року „Про затвердження структури відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради“.

Про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про прийняття бюджетних установ, закладів освіти та їх майна у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади“.  Статут Пашківської загальноосвітньої школи. Статут Рибалківської загальноосвітньої школи.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про прийняття бюджетних установ закладів освіти та інших закладів (об’єктів) бюджетних установ та майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського (Кременчуцького) району у комунальну власність Козельщинської селищної ради та затвердження їх Статутів“. Статут Чапаєвської загальноосвітньої школи.

Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Козельщинського (Кременчуцького) району в комунальну власність Козельщинської селищної ради рухомого майна, яке перебуває на балансі сектору культури, молоді та спорту Козельщинської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року „Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“ .  Додаток.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна лікарня“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.  Додаток.

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Козельщинський Центр первинної медико-санітарної допомоги“ Козельщинської селищної ради на 2022 рік.  Додаток.

Про ліквідацію юридичної особи Рибалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Про ліквідацію юридичної особи Чапаєвська загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Про ліквідацію юридичної особи Пашківська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Козельщинської селищної ради Полтавської області.

Про зміну назви Мануйлівського літературно-меморіального музею О.М.Горького та затвердження Статуту у новій редакції.    Статут

Про найменування провулку Бригадний в селі Висока Вакулівка.

 

Про передачу комунального майна в оперативне управління комунальній установі „Об’єднаний трудовий архів“ Козельщинської селищної ради. 

​​​​​Про затвердження переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності.

Про затвердження переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності. (оновлено)

Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

​​​​​Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про надання земельних ділянок у користування. (оновлено)

Про внесення змін до договорів оренди землі. (оновлено)

Про розірвання договорів оренди землі.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про скасування рішення двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 лютого 2020 року „Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савченку П.В.“.

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бессалій С.Г.“.

Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Майстренку Р.М.“

Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

Про скасування рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 вересня 2021 року ,,Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Князь Н.В.“ .

Про внесення змін до Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власност.

 

Проекти рішень тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради

Про затвердження звіту про виконання бюджету Козельщинської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік  (оновлено)

Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 серпня 2021 року № 54 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“. Рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 серпня 2021 року № 54 „Про внесення змін до показників бюджету Козельщинської селищної територіальної громади на 2021 рік“. 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Козельщинської селищної ради на 2021 рік“. 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми розвитку вулично-дорожньої мережі та утримання доріг на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року „Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім“ на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Козельщинської селищної ради на 2021 рік“. 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми „Турбота“ Козельщинської селищної ради на 2021 рік“. 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми підтримки розвитку фізичної культури та спорту Козельщинської селищної ради на 2021 рік“.   (оновлено)

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 28 грудня 2020 року „Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Козельщинської селищної ради на 2021 рік“. 

Про проєкт, що планується подати для участі в обласному конкурсі.

Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“

Про затвердження тижневого педнавантаження в Козельщинській дитячій музичній школі.

Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.  ​​​​Про затвердження (відмову у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).  (оновлено)

Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки.

Про укладення договорів оренди землі на новий строк.

Про надання земельних ділянок у користування.  (оновлено)

Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі.

Про розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення з формуванням земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).  (оновлено)

Про надання (відмову в наданні) дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про передачу земельної ділянки у безоплатну приватну власність гр. Щербаку О.А.

Про внесення змін до рішення десятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 03 червня 2021 року ,,Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балабею М.М.“.

Про скасування рішення дев’ятої сесії Козельщинської селищної ради восьмого скликання від 05 травня 2021 року „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Аксьошиній І.В.“.

Про прийняття відумерлої спадщини до комунальної власності Козельщинської селищної ради.

Про перелік земельних ділянок та організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.  (оновлено)

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь