Почесний обов’язок – захист незалежності та цілісності України.

Дата: 15.07.2019 14:05

Які спеціальності тобі запропонують? Яку заробітну плату ти будеш отримувати? Які перспективи тебе очікують? Що потрібно зробити для першого контракту? На ці та інші питання отримали відповіді безробітні Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ на зустрічі з начальником відділення комплектування Козельщинського районного військового комісаріату Анатолієм Фалюшем.

Фахівцями служби зайнятості та представниками військкомату постійно проводяться зустрічі з безробітними на яких ми заохочуємо та орієнтуємо на проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України, розповідаємо про умови прийняття та перший контракт. Особливо зосереджуємося на перспективах проходження служби та грошове забезпечення, адже саме ці питання, як правило, цікавлять учасників зустрічі:

• можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах;
  • можливість отримання безкоштовного житла;
  • стабільна висока оплата праці;
  • високий рівень соціальних гарантій та правовий захист військовослужбовця, який розповсюджується і на членів його сім’ї;
  • щорічна відпустка із збереженням грошового та матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів;
  • право на пенсію після 25 років вислуги.

Наприкінці зустрічі всі присутні  зробили висновок, що захист України – це не тільки громадянський та патріотичний обов’язок, а престижна й високооплачувана робота із соціально-економічними гарантіями.

Матеріал підготувала провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Касай Марина Вікторівна.