Дата: 02.08.2019 13:26

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області.

На зазначені посади призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом, а також стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Початок приймання документів: 03 серпня 2019 року.

Кінцевий термін приймання документів: 01 вересня 2019 року.

Інформація надається:

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради Полтавської області,

Кабаченко Олег Степанович, (05342) 31303

або Інклюзивно-ресурсний центр,

Ткаченко Світлана Володимирівна 067 57 90 898

[email protected]    або    irc[email protected]

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи подавати у відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради або Інклюзивно-ресурсний центр, з 08.00 до 17.00 години у робочі дні.

Звертатися за адресою: Полтавська область, смт. Козельщина, вул. Остроградського, 75/15 (або вул. Горького, 10А, приміщення Козельщинського ліцею).