До уваги жителів Козельщини!

Дата: 25.10.2019 09:12

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Козельщинської селищної ради повідомляє про розроблення містобудівної документації – генерального плану смт Козельщина.

Підстава для розроблення: рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14.05.2018 року „Про розроблення генерального плану смт. Козельщина Козельщинського району Полтавської області“.

Замовник: виконавчий комітет Козельщинської селищної ради.

Пропозиції до проекту генерального плану фізичними та юридичними особами приймаються у письмовій формі на адресу виконавчого комітету Козельщинської селищної ради: 39100, смт. Козельщина, вул. Остроградського, 75/15.

Строк подання пропозицій: протягом двох тижнів з дня опублікування повідомлення.