Обмінюй посвідчення водія в ОАЕ без складання іспитів

Дата: 07.10.2021 08:44

1 жовтня, набув чинності Меморандум про взаєморозуміння між Міністерствами внутрішніх справ України та Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія. Документ був підписаний 14 лютого 2021 року у м. Абу-Дабі.

Міжнародний договір став результатом майже трирічної злагодженої роботи фахівців МВС, МЗС та Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Відтепер кожен громадян України, який переїжджає на проживання в Об’єднані Арабські Емірати, зможе конвертувати власне національне посвідчення водія на еміратський відповідник за спрощеною процедурою – без необхідності повторного складання теоретичного і практичного іспитів. Таке спрощення стосується лише категорій «А» та «В».

Окрім того, завдяки досягнутим домовленостям громадяни України, які тимчасово перебувають в Об’єднаних Арабських Еміратах, можуть керувати автомобілем, маючи при собі національне посвідчення водія без необхідності додаткового отримання міжнародного посвідчення.

Аналогічні умови застосовуватимуться до громадян ОАЕ, які перебувають або проживають в Україні.