Вакансії

Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади землевпорядника Михайликівського старостинського округу. Основні вимоги до кандидатів:

11:26 12.10.2018

Вакансії

Виконавчий комітет Козельщинської селищної ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр виконавчого комітету Козельщинської селищної ради Полтавської області.

08:51 21.09.2018

Всесвітнє прибирання "World Cleanup Day"

Не залишайтеся осторонь, долучіться до міжнародної ініціативи Всесвітнього прибирання "World Cleanup Day" та підтримайте екологічний рух у нашому регіоні!

11:37 13.09.2018

Вакансії

У виконавчому комітеті селищної ради проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

15:47 06.09.2018

Каталог «Полтавська область: інвестиційні проекти». Збір проектів!

Беручи до уваги значний інтерес міжнародної спільноти до співробітництва з Полтавською областю, вагомий економічний потенціал суб’єктів господарювання та пріоритетність залучення інвестицій її розвиток, облдержадміністрацією було прийнято рішення про формування комплексного портфелю інвестпроектів – каталогу «Полтавська область: інвестиційні пропозиції».

10:42 17.08.2018

Як учаснику бойових дій отримати земельну ділянку

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).

14:35 16.08.2018