Результати поіменного голосування позачергової двадцять восьмої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Козельщинської селищної ради від 18 серпня 2020 року № 38 „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік“.

3. Про внесення змін до рішення першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 10 січня 2018 року „Про затвердження структури та штатного розпису виконавчих органів Козельщинської селищної ради“.

4. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 12 лютого 2019 року „Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Козельщинської об’єднаної територіальної громади на 2019–2021 роки“.

5. Про проєкт „Оновлення парку „26 вересня 1943 року“ в селищі Козельщина“.

6. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 травня 2018 року „Про затвердження структури відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради“.

7. Про створення комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників Козельщинської селищної ради Полтавської області“.

8. Про дострокове розірвання договору оренди з ФО-П Комендатенком О.О.

9. ​​​​​​Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності.

10. ​​​​​​​Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. ​​​​​​​Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12. ​​​​​​​Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

13. ​​​​​​​Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі.

14. ​​​​​​​​​​​​​​Про надання земельних ділянок у користування.