Результати поіменного голосування тридцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

3. Про затвердження договорів, укладених Козельщинським селищним головою.

4. Про порушення клопотання щодо передачі Комунального некомерційного підприємства „Козельщинська центральна районна лікарня Козельщинської районної ради Полтавської області зі структурними підрозділами та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади.

5. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8. Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності.

9. Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. ​​​​​​​Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12. ​​​​​​​Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної форми власності.

13. ​​​​​​​Про дострокове припинення дії договору оренди землі.

14. ​​​​​​​Про внесення змін і доповнень до договорів оренди землі.

15. ​​​​​​​Про надання земельних ділянок у користування.

16. ​​​​​​​Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

17. ​​​​​​​​​​​​​​Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів у формі аукціону“.

18. ​​​​​​​Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про організаційні заходи щодо проведення земельних торгів (аукціону)“.

19. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 17 грудня 2019 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлюк О.В.“

20. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 лютого 2020 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чубик Д.В.“.

21. ​​​​​​​Про скасування рішення двадцять другої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 14 лютого 2020 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вакуленко Т.В.“.

22. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

23. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Козельщинської селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2018 року „Про передачу безоплатно у приватну власність земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства“.

24. Про скасування рішення двадцять другої сесії Козельщинської  селищної ради сьомого скликання від 14 лютого 2020 року „Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Руденку В.І.“.