Результати поіменного голосування восьмої сесії селищної ради сьомого скликання від 12.10.2018 року

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради „Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік“.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.

3. Про прийняття міжбюджетних трансфертів.

4. Про внесення змін до показників бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

6. Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів розпорядниками коштів бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021роки.

7. Про припинення в результаті ліквідації юридичної особи комунального закладу.

8. Про передачу комунального майна на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради.

9. Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Козельщинської об’єднаної  територіальної громади.

10. Про передачу кімнат на умовах договору позички у адміністративній будівлі по вул. Остроградського, 75/15 в смт. Козельщина.

11. Про передачу комунального майна в оперативне управління КП „Козельщина“.

12. Про передачу будівлі по вул. Горького, 49/2 в смт. Козельщина на баланс Козельщинської селищної ради.

13. Про прийняття об’єктів (закладів культури) зі спільної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району у комунальну власність Козельщинської об’єднаної територіальної громади та затвердження актів приймання-передачі.

14. Про затвердження актів приймання-передачі.

15. Про внесення змін до рішення позачергової п’ятої сесії селищної ради сьомого скликання від 07 червня 2018 року „Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік“.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18. Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

20. Про надання земельних ділянок у користування.

21. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Пригарівка, с. Панасівка, с. Андрійки, с. Сушки.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою з інвентаризації земель.

23. Про внесення змін до рішення шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 31 липня 2018 року „Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)“.

24. ​​​​​​​Про внесення змін до рішення шостої сесії селищної ради сьомого скликання від 31 липня 2018 року „Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки“.

25. Про погодження щодо передачі у користування земельної ділянки під водним об’єктом.

26. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі.

​​​​​​​27. Про звернення депутатів Козельщинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.