Вакансії

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради Полтавської області. На зазначені посади призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом, а також стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки. Початок приймання документів: 03 серпня 2019 року.

13:26 02.08.2019