Новини Козельщинської селищної ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

30 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Козельщинської селищної ради. Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови Олександра Троцького, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 11 питань порядку денного.

12:54 03.04.2018

Уряд продовжив дію пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 40 продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

10:18 29.03.2018

Ліквідація наслідків снігових заметів

Зима в останні дні нагадала про себе сильними морозами й заметіллю. Суворі погодні умови, спричинені сильними снігопадами, різкими температурними коливаннями, спостерігалися і упродовж березня цього року.

16:00 23.03.2018

Перші кроки до проектування мереж централізованого водовідведення

21 лютого 2018 році в ході робочої зустрічі з менеджером ТОВ „Коммерс енерджі“ селищний голова Олександр Троцький та перший заступник Анатолій Срібний обговорили можливості проходження мереж централізованого водовідведення та споруд на них у реальних умовах смт. Козельщина для виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання топографічно-геодезичних і інженерно-геологічних вишукувань.

17:17 22.02.2018

Семінар у с. Піщане

21 лютого 2018 року перший заступник селищного голови Анатолій Срібний взяв участь у семінарі на тему „Основи створення якісного бюлетеню“, проведеному Центром розвитку місцевого самоврядування. Захід відбувся на базі Піщанської гімназії Кременчуцького району.

17:08 22.02.2018

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

16:14 07.04.2016